1. Úvod
  2.  » Okna a vchodové dvere

Okná a vchodové dvere

Drevohliníkové okná

Naše drevohliníkové okná  sú najnovším a najdokonalejším drevo-hliníkovým systémom vyvinutým z klasických drevených eurookien, u ktorých bol výrazne
prepracovaný celý koncept životnosti a najmodernejšieho dizajnu.

» Otvoriť viac

Drevené Euro-okná

Drevené okná OKNOTYP

Drevené okná majú stáročnú tradíciu a drevo má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, ktoré sa dajú pomocou moderných technológií spracovania dreva ešte viac umocniť. Moderné drevené okenné rámy sa dnes vyrábajú komplikovanou technológiou lepenia jednotlivých vrstiev drevených lamiel na seba
Drevené okná sú z estetického hľadiska veľmi vhodnou alternatívou pri rekonštrukcii starších, alebo historických budov, alebo aj pri novostavbách rodinných domov.
Drevo je prírodný a obnoviteľný materiál

 

» Otvoriť viac

Posúvne systémy HS

Zdvižno-posuvná stena, známa ako HS portály sú obľúbeným riešením presklených terás, zimných záhrad alebo balkónov v rodinných domoch.
Pre tieto typy dverí, rovnako ako pro rozsiahle zasklené plochy, je vzhľadom k technickým parametrom a štandardom práve drevo ideálnym materiálom.
Zdvižno-posuvné steny patria ku špecializáciám spoločnosti OKNOTYP spol. s r.o., a skúsenosti zodpovedajú spokojným zákazníkom.
Kúzlo je v tom, že zdvižne posuvné dvere v systému HS portálu sú komfortne ovládateľné, ale hlavne sú s bezbariérovým prahom, ktorý sa tak stane súčasťou podlahovej alebo terasovej krytiny.

» Otvoriť viac

Vchodové dvere

Drevené či drevohliníkové vchodové dvere sú vizitkou domu. Vchodovými dverami vstupujeme do domu, je to náš prvý kontakt, prvý dojem. Preto kladieme na kvalitu vchodových dverí veľký dôraz a chceme, aby nás čo najlepšie reprezentovali.
Podľa potreby môžeme kombinovať pri dverách konštrukcie sklenené a drevené výplne.
Štandardné vyhotovenie výplní zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu, dlhodobú stabilitu a vysokú bezpečnosť.

Doplniť text pre Vchodové dvere

» Otvoriť viac

Vchodové dvere oknotyp